Mobiliųjų įrenginių garantinės sąlygos

Mobiliųjų telefonų gamintojai įsipareigoja, kad pirkimo dieną jų prietaisai yra be medžiagų ar gamybos defektų ir garantuoja, jog tam tikrą laikotarpį gedimų neturėtų atsirasti. Šį įsipareigojimą patvirtina ribota gamintojo garantija.

Toliau aprašoma gamintojo garantija yra skirta visiems mobiliesiems prietaisams, kurių tiekėjai yra MTTC partneriai.

Ribota garantinė priežiūra atliekama iki paskutinės ribotos garantijos laikotarpio dienos, kai be jokio papildomo užmokesčio šalinami įvairūs prietaiso defektai, atliekami priežiūros ir remonto darbai.

Ribotas gamintojo garantijos laikotarpis

Garantinis laikotarpis prasideda kai originalų mobilųjį telefoną ar jo priedų įsigyja galutinis vartotojas ir baigiasi tą dieną, kuri nurodyta prietaiso garantinėje pažymoje. Atskiroms prietaiso dalims gali būti suteikta skirtingo laikotarpio garantija (hyperlink‘as i terminus). Ribotas gamintojo garantijos laikotarpis nepratęsiamas jei galutinis pirkėjas prietaisą perparduoda.

Garantija netaikoma:

- Korpuso dalims, nebent pripažįstamas gamybos brokas.

- Telefonui ar jo priedams, jeigu prietaiso savininkas nesilaikė vartotojo instrukcijose numatytų sąlygų.

- Mobiliajam telefonui ar jo priedams, jei jie buvo naudojami ne pagal paskirtį.

- Telefono aparatui, kuris buvo naudojamas ne su gamintojo atestuotais priedais (tinklo krovikliais, baterijomis, autoįrangomis, kt.).

- Telefonui ar jo priedams, jei aptikta mechaninių ar cheminių pažeidimų, korozijos, oksidacijos.

- Telefonų aparatams ar jų priedams, kai gedimas atsiranda dėl gamtos ar kitų veiksnių, nepriklausančių nuo gamintojų (žaibas, trumpas jungimas, kt.).

- Mobiliajam telefonui, jeigu buvo netinkamai naudojami baterijos ar įkrovimo įrenginiai.

- Telefonui ar jo priedams, remontuotiems reikiamų gamintojų įgaliojimų neturinčiuose techniniuose priežiūros salonuose.

- Telefonui ar jo priedams, kai buvo sugadintas, pakeistas, nutrintas telefono aparato IMEI numeris, priedų serijos numeris.

- Telefonui, jei po kurio laiko sumažėjo jo baterijos talpa ar įkrautos baterijos laikas.

- Mobiliajam telefonui ar jo priedams dėl savaiminio elementų susidėvėjimo.

- Programiniams produktams ir informacijai, kurie neteikiami kartu su gaminiu, o savarankiškai nustatomi, saugomi ar kuriami paties vartotojo.

- Telefonui ar jo priedams jeigu defektą sukėlė konstrukcijos, telefono schemų ar bazinio programinio aprūpinimo pasikeitimas.

- Mobiliajam telefonui, jei buvo aptikta virusinių programų.